Kancelaria adwokacka w Poznaniu – jak możemy Ci pomóc?

Kancelaria Śledcza to zespół prawników z Poznania, którzy na co dzień współpracują z zespołem śledczych, by zagwarantować swoim klientom najlepszą pomoc prawną. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zająć się sprawami nietypowymi i trudnymi do rozwiązania. Nasi adwokaci i radcy prawni z Poznania działają sprawnie i efektywnie, cechuje ich najwyższy profesjonalizm. Przekonaj się sam – odwiedź naszą siedzibę w Poznaniu!

Poznań – adwokat dla Ciebie

Potrzebujesz pomocy adwokata z Poznania w sprawach spadkowych lub karnych? Szukasz dobrego adwokata z Poznania specjalizującego się w prawie rodzinnym? Kancelaria Śledcza specjalizuje się w obszarach takich jak: prawo cywilne, rodzinne, gospodarcze, karne. Dzięki współpracy ze śledczymi w sprawach trudnych nierzadko jesteśmy w stanie znaleźć nowe dowody, które znacznie przyspieszają zakończenie sprawy. W naszej ofercie znajduje się zarówno obsługa prawna firm z Poznania, jak i wsparcie osób fizycznych.

Prawnik z Poznania do Twojej dyspozycji

Jeśli szukasz wsparcia dobrego adwokata z Poznania przy rozwodzie – zadzwoń do nas. Gwarantujemy pełną dyskrecję i wsparcie prawne. Prowadzimy sprawy rozwodowe z orzekaniem o winie, sprawy o ustalenie prawa do opieki nad dzieckiem oraz orzeczenie alimentów. Potrzebujesz pomocy z zakresu prawa gospodarczego? Pomagamy w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Podejmujemy się spraw mających na celu udowodnienie oszustwa lub działania na niekorzyść firmy. Opiniujemy umowy zawierane przez naszych Klientów.

Zobacz, czym się zajmujemy!

Nie satysfakcjonują cię usługi tradycyjnych kancelarii prawnych z Poznania? Szukasz bardziej holistycznego podejścia niż oferują ci kancelarie notarialne w Poznaniu? Skontaktuj się z nami - gwarantujemy pełną dyskrecję i zadowolenie z naszych usług.

kontakt

Kancelaria Śledcza

ul. Nowogrodzka 42/16
00-695 Warszawa

ul. Nowowiejskiego 20/4
61-732 Poznań


NIP: 9291484963
REGON: 970697493