Biuro detektywistyczne | agencja detektywistyczna – prywatny detektyw

Kancelaria Śledcza powstała po to, by ułatwić swoim Klientom dojście do sprawiedliwości. Aby zrealizować ten cel, udowodnić swoją niewinność lub znaleźć dowody obciążające inną osobę, często potrzebna jest profesjonalna pomoc. Współpracująca z nami grupa śledczych, niekiedy błędnie określana jako biuro detektywistyczne, specjalizuje się w znalezieniu materiałów dowodowych w sprawach trudnych, dotyczących zarówno prywatnego życia, jak i działalności gospodarczej.

W wielu przypadkach okazywało się, że zaangażowanie prywatnego detektywa w sprawę pozwoliło na szybsze doprowadzenie jej do szczęśliwego końca. Naszym Klientom pomagają w tym śledczy.

Praca wykonana przez agencję detektywistyczną może w ogromnym stopniu wpłynąć na skuteczność działań prawników. Czego powinniśmy wymagać od detektywa? Na jego wyposażeniu musi być nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt, ułatwiający prowadzenie działań śledczych, m.in. rejestrowanie dźwięku, fotografowanie czy filmowanie. Na wysoki poziom usług wpływa również doświadczenie i to, co niektórzy nazywają intuicją. Skuteczność działań prywatnego detektywa w dużym stopniu zależy jednak od skupienia uwagi na szczegółach i jednakowo uważnym traktowaniu każdego scenariusza. Śledczy współpracujący z Kancelarią Śledczą wzorują się na najlepszych. Dzięki takiemu podejściu udaje się nam osiągnąć zamierzone cele, działając zawsze zgodnie z prawem.

Współpracujący z Kancelarią Śledczą śledczy podejmuje się wyjaśnienia różnego rodzaju spraw, dotyczących m.in. prawa rodzinnego (zdrady małżeńskie, partnerskie, podział majątku), prawa gospodarczego oraz prawa karnego. Podobnie jak biuro detektywistyczne, zajmujemy się pozyskaniem świadków, których zeznania będą przydatne w czasie rozprawy. Prowadzimy obserwacje osobowe oraz uzyskujemy materiały dowodowe do badań genetycznych. Poświęcamy odpowiednią ilość czasu na bardzo uważne przeczytanie dokumentów, analiz czy korespondencji. Zebrany przez nas materiał przekazujemy adwokatowi reprezentującemu Klienta w formie przygotowanej do przedstawienia wymiarowi sprawiedliwości. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Więcej informacji udzielamy osobiście po zapoznaniu się ze sprawą.


Powrót na bloga

kontakt

Kancelaria Śledcza

ul. Nowogrodzka 42/16
00-695 Warszawa

ul. Nowowiejskiego 20/4
61-732 Poznań


NIP: 9291484963
REGON: 970697493