Kancelaria adwokacka – Adwokat | Kancelaria prawna – Prawnik

Kancelaria Śledcza oferuje Klientom kompleksową obsługę prawną. Współpracujemy z wykwalifikowanymi prawnikami, gotowymi poszukiwać niestandardowych dróg i rozwiązań oraz grupą pracowników śledczych. Dzięki temu możemy zająć się sprawami nietypowymi i trudnymi do rozwiązania. Wyróżniamy się szybkością działania i profesjonalizmem. Nieszablonowość podejmowanych działań zapewnia nam najwyższą skuteczność. Siedziba kancelarii mieści się w Poznaniu.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria Śledcza specjalizuje się w obszarach takich jak: prawo cywilne, rodzinne, gospodarcze, karne. Pomagamy uzyskać odszkodowanie za popełnione błędy medyczne lub straty wynikłe z winy administracji państwowej lub samorządowej. Prowadzimy sprawy rozwodowe z orzekaniem o winie, sprawy o ustalenie prawa do opieki nad dzieckiem oraz orzeczenie alimentów. W zakresie prawa gospodarczego pomagamy w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Podejmujemy się spraw mających na celu udowodnienie oszustwa lub działania na niekorzyść firmy. Opiniujemy umowy zawierane przez naszych Klientów. Podejmujemy się negocjacji w imieniu naszego Klienta, mając na uwadze jego interesy.

Kancelaria śledcza jest otwarta dla wszystkich tych, którzy potrzebują profesjonalnej porady prawnej oraz chcą dochodzić swoich praw w sądzie z pomocą skutecznego prawnika. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami wszystkich instancji w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych i administracyjnych. W sprawach trudnych, przeciągających się, nie wahamy się zwrócić po pomoc do współpracującego z nami śledczego. Znalezienie nowych dowodów w sprawie i przedstawienie stosownych materiałów dowodowych przed sądem w większości przypadków znacznie przyspiesza pozytywne zakończenie sprawy.

Gwarantujemy pełną dyskrecję i zadowolenie z naszych usług. Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany tym, co oferuje Ci standardowa kancelaria prawna, zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy z Kancelarią Śledczą.


Powrót na bloga

kontakt

Kancelaria Śledcza

ul. Nowogrodzka 42/16
00-695 Warszawa

ul. Nowowiejskiego 20/4
61-732 Poznań


NIP: 9291484963
REGON: 970697493