Rozwód i zdrada

Wniesienie pozwu o rozwód z orzeczeniem o winie wymaga przedstawienia przed sądem stosownych dowodów. Zgromadzenie ich na własną rękę, często okazuje się utrudnione, szczególnie jeśli powodem rozpadu związku małżeńskiego jest zdrada jednego z małżonków. Kancelaria Śledcza działająca w Poznaniu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy chcą w jak najłagodniejszy sposób, ale przy tym najbardziej skutecznie zakończyć swój związek małżeński.

Zbieranie informacji o zdradzie

W przypadku podejrzeń o zdradę, osoba pokrzywdzona zwykle nie ma dostępu do materiałów dowodowych. Jeśli nawet uda się odczytać SMS-a lub e-maila od kochanki/a, to niewierny współmałżonek od tej pory będzie zachowywał większą czujność i prawdopodobnie zniszczy wszelkie dowody świadczące o swojej winie. Wtedy warto wiedzieć, co jeszcze sąd może uznać za dowody zdrady i zabezpieczyć: wyciągi z konta bankowego, rachunki oraz archiwum rozmów prowadzonych online.

Kancelaria Śledcza niejednokrotnie pomagała swoim Klientom wygrać rozwód z orzeczeniem o winie. Klienci Kancelarii mogą liczyć na przeprowadzenie kompleksowej obserwacji osobowej współmałżonka oraz zgromadzenie stosownego materiału dowodowego.

Wykorzystywane w tym celu metody to:

Ponadto zbierane są informacje na temat kochanki/kochanka, tzn. adres zamieszkania, adres pracy, stan cywilny etc.

Obserwacja osobowa prowadzona jest w sposób niezwykle dyskretny, nie dający żadnych podejrzeń obserwowanemu. Zapewniamy naszym Klientom pełną anonimowość.

Kompleksowa pomoc prawna w przypadku rozwodu

W ramach jednej usługi Kancelaria Śledcza udziela wszelkiej pomocy prawnej związanej z uzyskaniem rozwodu: przygotowaniem pozwu, analizowaniem materiałów dowodowych pod kątem prawnym oraz reprezentowania Klienta przed sądem.

Skorzystanie z pomocy śledczego oraz prawnika w znacznym stopniu ułatwia uzyskanie rozwodu. Skrócony zostaje czas oraz liczba rozpraw koniecznych do tego, aby sąd mógł podjąć właściwą decyzję co do winy jednego ze współmałżonków.

Zapraszamy do Kancelarii Śledczej w Poznaniu. Wspólnie obierzemy odpowiednią strategię dalszych działań.


Powrót na bloga

kontakt

Kancelaria Śledcza

ul. Nowogrodzka 42/16
00-695 Warszawa

ul. Nowowiejskiego 20/4
61-732 Poznań


NIP: 9291484963
REGON: 970697493