Pomoc w sprawach karnych – adwokat

Kancelaria Śledcza oferuje usługi dla wszystkich osób, które potrzebują pomocy prawnej. Dzięki połączeniu działań z zakresu dwóch profesji – adwokata oraz śledczego – nasza praca zapewnia większą skuteczność. Umożliwia to kompleksową obsługę spraw karnych: zebranie materiału dowodowego, przeanalizowanie go we właściwy sposób oraz odpowiednie opracowanie do nadchodzącego procesu. Dzięki temu lepiej przygotowany może być adwokat. Sprawy karne to nasza specjalizacja, a poza nimi zajmujemy się jeszcze prawem cywilnym, gospodarczym, błędami medycznymi czy sprawami odszkodowań, łącząc oczywiście nasze działania z usługami śledczymi, takimi jak sprawdzanie wiarygodności partnerskiej, monitoring osób oraz inne.

ADWOKAT OBSŁUGUJĄCY SPRAWY KARNE W POZNANIU

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób poszukujących obsługi prawnej w Poznaniu i nie tylko. W naszych działaniach kierujemy się terminowością oraz precyzją. W skład czynności, które podejmujemy, wchodzą: analiza zgromadzonego materiału dowodowego pod względem zgodności z prawem, odpowiednie przygotowanie nagrań i wywiadów na potrzeby procesu, opracowanie pozwu oraz udzielenie wszelkiej koniecznej pomocy oraz porady prawnej.

Przedstawione na naszej stronie przypadki obrazują przeprowadzone przez nas z sukcesem sprawy rodzinne oraz sprawy karne. Adwokat, który będzie występował w Państwa imieniu, charakteryzuje się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz solidnym wykształceniem.

SPRAWY KARNE PROWADZONE PRZEZ ADWOKATÓW

Kancelaria Śledcza w ramach swoich działań zbiera materiały dowodowe i przygotowuje obronę procesową. Prowadzi postępowania przygotowawcze, przedsądowe, a także procesowe. To wynik połączenia wiedzy śledczych oraz prawników. Dzięki temu nasi adwokaci prowadzą sprawy karne w Poznaniu w sposób sprawny oraz uzyskują korzystne orzeczenia dla swoich Klientów.

 

Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Poznaniu – telefonicznego lub e-mailowego.


Powrót na bloga

kontakt

Kancelaria Śledcza

ul. Nowogrodzka 42/16
00-695 Warszawa

ul. Nowowiejskiego 20/4
61-732 Poznań


NIP: 9291484963
REGON: 970697493