Wykrywanie podsłuchów

Najpowszechniejszą, a jednocześnie nielegalną formą zdobywania dowodów, są podsłuchy. To z ich użyciem można uzyskać informacje, jakich nie zdobyłoby się w sposób zgodny z prawem. Wyciek informacji jest zagrożeniem nie tylko dla osób prywatnych, ale również całych przedsiębiorstw, które mogą być stratne z powodu nielegalnej działalności konkurencji.

Bezpieczeństwo firmy

Na wszelkiego rodzaju podsłuchy i ukryte kamery powinni uważać zwłaszcza właściciele firm. Konkurencja bardzo często próbuje wykraść informacje dotyczące działalności danego przedsiębiorstwa i posuwa się do niezgodnych z prawem metod. Może to być poważne zagrożenie, narażające firmy na ogromne straty. Dlatego jednym z najpopularniejszych działań detektywów jest wykrywanie podsłuchów.

W rękach specjalistów

Wykrywanie podsłuchów to jedno z zajęć wyspecjalizowanych informatyków. Przy użyciu sprzętu antypodsłuchowego potrafią zlokalizować kamery, urządzenia GPS czy podsłuchy cyfrowe lub analogowe. Ich wykrycie może stać się materiałem dowodowym w sprawie przed sądem lub policją, ponieważ za takie działania grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat. Z racji tego, że jest to przestępstwo ścigane na wniosek, a nie z urzędu, zainteresowani sami muszą zadbać o to, aby uzyskać materiał dowodowy w sprawie przeciwko podsłuchującym.

Wykrywanie podsłuchów w trosce o poufność

Również wiele kancelarii adwokackich stosuje wykrywanie podsłuchów. Daje to pewność, że rozmowa przebiega w poufności, a więc zapewnia obu stronom swobodę dialogu. Kancelariasledcza.pl oferuje wykrywanie podsłuchów zarówno na zlecenia dużych przedsiębiorstw, jak i prywatnych osób, które chcą się upewnić, że nie są śledzone przez swoich małżonków czy kogokolwiek innego. Zlecając to zadanie specjalistom, można czuć się w pełni bezpiecznie, a także być pewnym, że właściwe osoby lub przedsiębiorstwa będą mogły zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej.

kontakt

Kancelaria Śledcza

ul. Nowogrodzka 42/16
00-695 Warszawa

ul. Nowowiejskiego 20/4
61-732 Poznań


NIP: 9291484963
REGON: 970697493