Kancelaria prawna w Poznaniu

Kancelaria Śledcza to zespół prawników z Poznania z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami w zakresie prawa. Nasi prawnicy działają skrupulatnie, szybko i z pełnym zaangażowaniem w sprawę klienta.

Potrzebujesz pomocy prawnej? Kompleksowego doradztwa? Wsparcia na sali sądowej? Skontaktuj się z naszą kancelarią. Rzetelnie zajmiemy się Twoją sprawą i udzielimy pełnego wsparcia prawnego.

Wypełnij formularz
Rzetelne doradztwo

W Kancelarii Śledczej w Poznaniu udzielamy rzetelnych porad prawnych dla klientów prywatnych i dla podmiotów gospodarczych. Wspieramy naszych klientów w zakresie prawa karnego, cywilnego, prawa pracy i w wielu innych sprawach.

Wiedza i doświadczenie

Prawnicy naszej poznańskiej kancelarii mają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu prawa. Dzięki temu utrzymujemy jakość świadczonych usług na najwyższym możliwym poziomie. Współpracując z naszymi prawnikami, masz pewność, że Twoja sprawa zostanie skutecznie poprowadzona.

Indywidualne podejście

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Skrupulatnie badamy problemy naszych klientów, aby opracować jak najskuteczniejszy plan działania w zakresie mediacji, negocjacji, a także reprezentowania interesów klienta podczas rozpraw sądowych.

Dlaczego warto skorzystać ze wsparcia prawnika w Poznaniu?

Nasza kancelaria Śledcza specjalizuje się w obszarach takich jak prawo: cywilne, rodzinne, gospodarcze, karne. Dzięki współpracy ze śledczymi w sprawach trudnych nierzadko jesteśmy w stanie znaleźć nowe dowody, które znacznie przyspieszają zakończenie sprawy. Wspieramy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby fizyczne.

Mamy w składzie wyjątkowo dobrych prawników, którzy nie boją się wyzwań i przyjmują nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Sądzisz, że w Twoim przypadku nie ma już żadnego rozwiązania? Prawdopodobnie jesteś w błędzie. Nasi prawnicy w Poznaniu zajmą się rozpoznaniem sprawy i opracują plan działania tak, aby zakończyć sprawę z pozytywnym finałem dla Ciebie.

Skontaktuj się z kancelarią

Jaki jest zakres wsparcia od naszych prawników w Poznaniu?

Gromadzimy materiały dowodowe
Reprezentujemy klienta przed sądem
Prowadzimy mediacje i negocjacje
Realizujemy postępowania śledcze

Obsługa prawnicza w Poznaniu - kiedy warto się zdecydować?

Wsparcie naszego prawnika w Poznaniu jest niezbędne szczególnie wtedy, kiedy klientowi grozi akt oskarżenia lub sprawa ma trafić na wokandę sądową. W takich sytuacjach warto skorzystać z kompleksowego doradztwa prawnego w ramach usług naszej Kancelarii Śledczej.

Przed Tobą postępowanie egzekucyjne? A może jesteś na etapie ustalania prawa do spadku lub opieki nad dziećmi po rozwodzie? W takich sytuacjach skontaktuj się z naszymi prawnikami z Poznania. W Kancelarii Śledczej pomożemy Ci we wszystkich sprawach, które wymagają interwencji prawnika.

Kompleksowa pomoc kancelarii prawnej w Poznaniu obejmuje:

  • reprezentowanie swoich interesów na sali sądowej,
  • prowadzenie mediacji i negocjacji,
  • gromadzenie materiału dowodowego,
  • analizowanie dokumentacji zebranej przez sąd i prokuraturę.
Napisz do nas

Kancelaria Śledcza w Poznaniu - jak pomagamy w 3 krokach?

Zobacz, jak działa nasza kancelaria w Poznaniu. Współpraca z nami to trzy proste kroki.

01
Wstępna rozmowa

Pierwszy krok do nawiązania współpracy z naszą kancelarią w Poznaniu to rozmowa z klientem. Przy pierwszym kontakcie staramy się poznać potrzeby osoby zainteresowanej usługami prawniczymi w Poznaniu. Dopiero wtedy możemy oszacować potrzebny zakres działań prawniczych.

02
Ustalenie potrzeb

Z każdym klientem indywidualnie ustalamy zakres naszych działań, dopasowując się do potrzeb sprawy. Dzięki temu możemy skutecznie zająć się reprezentowaniem klienta przed sądem, a także gromadzeniem niezbędnego materiału dowodowego.

03
Rozpoczęcie działania

Po ustaleniu wszystkich szczegółów współpracy rozpoczynamy swoje działania. Kancelaria Śledcza w Poznaniu to zespół wykwalifikowanych prawników i śledczych, którzy zajmą się kompleksowo każdą sprawą. Możemy analizować dokumenty, gromadzić dowody i sporządzać wnioski.

Poznaj opinie osób, które skorzystały z pomocy naszej kancelarii w Poznaniu

Najlepsza kancelaria z którą współpracowałem. Rewelacyjnie załatwiają sprawy. Szybko i skutecznie. Opieka i wsparcie na najwyższym poziomie. Zawsze na czas i do celu. Szanowna Kancelario nie zmieniajcie. Trzymajcie tak dalej. Dziękuję za wszystko. Dzięki Wam wierzę w sprawiedliwość.
Jacek Kapuściński
Ludzie na których można polegać w najcięższych sytuacjach. Podczas rozprawy walczą do samego końca i wytaczają najcięższe działa.
Magdalena Zawisza
Wysoki poziom obsługi. Zapewniają bardzo szybką reakcję na zmiany w postępowaniu, dzięki temu przez cały czas wiedziałam, na czym stoję i jakie są kolejne kroki.
Agnieszka Spenst
Sądzę, że ciężko o bardziej profesjonalną i zaangażowaną obsługę. Korzystałam ze wstępnej pomocy w kilku kancelariach i tutaj zdecydowanie mieli najlepsze podejście. Mam ogromną sympatię do tych ludzi. Polecam
Karolina Borysiuk
Jesteście niesamowici! Traciłam już nadzieję, że których kancelaria podejmie się mojej sprawy, bo byłam w kilku miejscach, gdzie mi odmówiono. Tutaj bez kiwnięcia palcem zainteresowali się moją sprawą i zaplanowali sensowne rozwiązanie, które przyniosło oczekiwane rezultaty.
Monika Mat
Bardzo rzetelni prawnicy, potrafiący wybrnąć nawet z trudnych sytuacji. Mimo skomplikowane sprawy, doprowadzili ją do końca z pozytywnym skutkiem.
Klaudia Bartczak
Profesjonalizm
Terminowość
Dokładność
Zadowolenie klientów

Kompleksowe usługi prawnicze - w czym możemy Ci pomóc?

Wsparcie naszej Kancelarii Śledczej to oferta przygotowana z myślą zarówno o osobach prywatnych, jak i podmiotach gospodarczych. Eksperci z zakresu prawa mogą zająć się takimi działaniami jak:

  • obsługa prawną spółek,
  • doradztwo podatkowe,
  • postępowania egzekucyjne.

Nasi prawnicy przyjmują też sprawy związane z Prawem karnym, reprezentując interesy klienta przed sądem.

Potrzebujesz pomocy na sali sądowej? Możesz skorzystać z pomocy naszego prawnika w Poznaniu. To dobry sposób, aby zyskać realną szansę na szybsze zakończenie sprawy przed sądem z pozytywnym wynikiem dla klienta.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania o usługi kancelarii prawnej w Poznaniu?

Potrzebujesz więcej informacji o usługach kancelarii prawnej w Poznaniu? Przygotowaliśmy listę odpowiedzi na najpopularniejsze zagadnienia. Poszukaj istotnych informacji, jeśli jeszcze wahasz się przed skorzystaniem z pomocy prawników w Kancelarii Śledczej.

Zgodnie z prawem prawnik posiadający tytuł magistra prawa, ale bez tytułu zawodowego adwokata i radcy prawnego nie może posługiwać się tymi tytułami.

W Kancelarii Śledczej na terenie Poznania zajmujemy się sprawami Prawa spółek handlowych, Prawa karnego, Prawa cywilnego, a także usługami śledczymi. Działamy kompleksowo, aby pomagać klientom w jak najszybszym rozwiązywaniu spraw przed sądem.

Potrzebujesz pomocy prawnika w Poznaniu?

Wypełnij prosty formularz i poczekaj na kontakt prawnika z Poznania. Zajmiemy się Twoją sprawą, zaczynając od wstępnego rozpoznania, a kończąc wsparciu w czasie trwania rozprawy przed sądem.

    W związku z nawiązaniem z nami kontaktu przetwarzamy Twoje dane osobowe. Administratorem Twoich danych jest Kancelaria Śledcza Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi Twoje pytanie oraz prowadzenia dalszej korespondencji na podstawie uzasadnionego interesu administratora (tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO). Możesz skontaktować się z administratorem poprzez wiadomość wysłaną na adres: kancelariasledcza@gmail.com. Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółami co do przetwarzania Twoich danych osobowych, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności: https://www.kancelariasledcza.pl/polityka-prywatnosci/