Opinie

Miałam problem w sprawie karnej. Mój wcześniejszy adwokat kosztował mnie fortunę a jedyne co zrobił to złożył kilka wniosków dowodowych na sprawie. Zmieniłam go na Kancelarię Śledczą. Nie dość, że zdobyli nowe dowody, to wystąpili na sprawie jako świadkowie. Nie sądziłam nawet, że tak można. Jestem bardzo zadowolona i polecam ich usługi.

Malwina Pietrzycka

Polecam współpracę z kancelarią. Rzetelnie, szybko i skutecznie. Mają fajne sposoby na zdobywanie dowodów. Mnie w ciągu tygodnia odzyskali skradziony samochód i jeszcze dostałam odszkodowanie. Ja tam jestem zadowolona.

Krystyna Wilszyńska

W wielką przyjemnością chciałbym podziękować i polecić usługi, które oferuje kancelaria śledcza w Poznaniu. Otrzymałem w pełni profesjonalną obsługę, kompetentne i rzetelne podejście do skomplikowanej sprawy. Szczególnym atutem było duże zaangażowanie i satysfakcjonujące doprowadzenie sprawy do końca, która nie należała to łatwych. Warto podkreślić świetny kontakt telefoniczny jak i mailowy. Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazałe wsparcie i pomoc. Z pewnością skorzystam ponownie z Państwa usług, jeżeli nastanie taka potrzeba. Życzę samych sukcesów!

Maciej Bielecki

Kiedy mój problem życiowy, wymusił na mnie konieczność skorzystania z usługi adwokata stanęłam przed ogromnym wyborem mecenasów z Poznania. Kancelarii adwokackich czy radcowskich jest od zatrzęsienia. Wówczas zapytałam znajomych czy nie polecą mi kogoś do poprowadzenia mojej sprawy. Dowiedziałam się wtedy o Kancelarii Śledczej. Zapytałam dlaczego mam zdecydować się na usługi właśnie tej kancelarii. W odpowiedzi usłyszałam, że jest jedyną, która potrafi przeprowadzić śledztwo i reprezentować mnie przed sądem.

Marta z Poznania

Działający dla klienta pracownicy Kancelarii przeprowadzają rozmowy, które maja na celu zapoznanie się z problemami, które należy rozwiązać i maja na uwadze dobro społeczne w sytuacjach nieraz bardzo trudnych i wydających się skazanymi na przegraną. Osobiście polecam Państwu usługi tej Kancelarii w ciężkiej drodze sądowej o egzekwowanie swoich praw i tak upragnionej sprawiedliwości, co na pewno wiąże się z naszym poczuciem bezpieczeństwa w tym kraju oraz aby żyło się nam lepiej.

Sylwia Richter

Korzystałem z usług Kancelarii Śledczej. Profesjonalna obsługa, sumienność i duża elokwencja. Problem z którym się borykałem został rozwiązany. Nikt wcześniej nie umiał, lub nie chciał mi pomóc. Bardzo dziękuję z wyrazami szacunku szczęśliwy klient.

Przemysław Nowacki